poniedziałek, 13 lipca 2015

Najpopularniejsze nawilżające pomadki kolorowe w niskich cenach


1. Celia Nude Nawilżający pomadko-błyszczyk (602) ma ładny winogronowy zapach. Dużym plusem jest jej estetyczne opakowanie z dobrym zamknięciem z charakterystycznym „klikiem”. Na Ustach wygląda naturalnie, nawilża usta jednak tylko na chwilę bo szybko z nich znika. Trochę wchodzi w załamania ale nie jest to zbyt widoczne. Cena: ok. 9-10zł.

2. Joko Color & Shine Colour Lip Balm (05) jest „nawilżającą” pomadką w kredce również trochę nawilżającą o dziwnym zapachu (trochę jak plastelina?) Mi osobiście się nie podoba, na ustach wygląda nieciekawie, jakby była zwarzona. Jest nietrwała i tania. Cena: ok. 7-8zł.

3. Miss sporty Perfect Color Lipstick (052 Peachy kiss) z kolei nie zachwyca kolorem, który kojarzy mi się z perłowymi szminkami mojej prababci sprzed 18 lat. Na szczęście dla mnie, szybko schodzi z ust. Również opakowanie pozostawia sporo do życzenia, może łatwo otworzyć się w torebce. Według mnie najgorsza propozycja na nasze usta. No ale czego się spodziewać za cenę ok. 2-3zł :)

4. Rimmel Moisture Renew Lipstick (230 Coral garden) nawilża lepiej niż Celia i Joko i jest troszkę bardziej trwała. Kolor bardzo ładny, intensywny, dobrze prezentuje się na ustach. Nie podoba mi się natomiast jej zapach, ale mniej czułym nosom nie będzie przeszkadzał. Cena ok. 15-16 zł.

5. W Essence Longlasting Lipstick (01 Coral calling) podoba mi się opakowanie – mimo że plastikowe, jest dość ładne. Kolor nieźle wygląda na ustach, nie jest super trwały, ale da się przeżyć. Całkiem niezła i niedroga propozycja. Cena ok. 9-10 zł.

6. Eveline Aqua Platinum (416 Pearl) dostałam od mamy, której zakup z kolei doradziła pani z Rossmana. Ani ja ani moja mama nie jesteśmy z niej zadowolone. Kolor czerrrrwony, taka trochę wersja dzienna, łatwo wylewa się za usta i szybko schodzi. Fajnie, że nie podkreśla załamań, ale jakoś nie pasuje do moich ust. Polecam wypróbować indywidualnie :) Cena ok. 8-10zł.


1 komentarz:

  1. Miałam chyba taką pomadkę z Rimmela, ale już nie pamiętam dokładnie :p Bardzo ją lubiłam :)

    OdpowiedzUsuń